Kontrast

Rozmiar czcionki

Pomoc

Instrukcja korzystania z Biuletynu Informacji Publicznej

Znajdujecie się Państwo na stronie podmiotowej Biuletynu Informacji Publicznej Ośrodka Sportu Gminy Lesznowola. Aby ułatwić korzystanie z informacji publicznej zawartej na stronie Biuletynu prosimy o zapoznanie się z poniższą instrukcją.

Do nawigacji po stronie Biuletynu służy menu przedmiotowe, znajdujące się na lewym marginesie strony. Jest ono podzielone na katalogi, które zawierają tematycznie uporządkowane informacje publiczne wymagane ustawa z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej (Dz. U. Nr 112, poz. 1198).

W celu łatwiejszej orientacji i szybszego odnalezienia poszukiwanych informacji, katalogi zawierają powiązane tematycznie podkatalogi. Po naprowadzeniu kursora myszy komputerowej na nazwę podkatalogu, kursor przyjmie kształt dłoni, a nazwa podkatalogu  zmieni kolor na jasnoczerwony.

Po naprowadzeniu kursora myszy na nazwę podkatalogu i wciśnięciu lewego przycisku myszy zostaną wyświetlone artykuły znajdujące się w danym podkatalogu. Każdy artykuł zawiera tytuł, tekst i ewentualnie dokumenty do pobrania (skopiowania) ze strony Biuletynu, w postaci elektronicznych plików. Przy nazwach plików do pobrania jest podana ich wielkość w KB (kilobajtach).

Dokumenty do pobrania ze strony Biuletynu są załączone w postaci plików o rozszerzeniu <.doc> lub <.pdf>. W celu odczytania dokumentów <.doc> potrzebny jest standardowy edytor tekstów, zainstalowany w większości typów komputerów. W przypadku dokumentów <.pdf> wymagany jest program Adobe Acrobat Reader, który jest darmowym aplikacją, dostępną w sieci Internet pod adresem: https://get.adobe.com/pl/reader/

 

W przypadku problemów w korzystaniu z Biuletynu prosimy o kontakt.